Sie haben Interesse an Service- und Wartungsverträgen oder günstigen Leasingangeboten? Wir beraten Sie gerne!

Juniper 40G QSFP+ Transceiver

Juniper 40G QSFP+ Transceiver meer lezen »
Venster sluiten

Juniper 40G QSFP+ Transceiver

Filters sluiten
 
Geen resultaten gevonden voor de filter!
JUNIPER -  QFX-QSFP-40G-SR4 -  QSFP+ 40GBase-SR4 40 Gigabit Optics, 850nm for up to 150m transmiss JUNIPER - QFX-QSFP-40G-SR4 - QSFP+...
QSFP+ 40GBase-SR4 40 Gigabit Optics, 850nm for up to 150m transmission on MMF
vanaf 268,26 € *
JUNIPER -  QFX-QSFP-DAC-1M -  QFX-QSFP-DAC-1M 1m QSFP+ QSFP+ InfiniBand-Kabel JUNIPER - QFX-QSFP-DAC-1M - QFX-QSFP-DAC-1M...
QFX-QSFP-DAC-1M 1m QSFP+ QSFP+ InfiniBand-Kabel
0,00 € *
JUNIPER -  QFX-QSFP-DAC-3M -  40 Gigabit Ethernet Passive Direct Attach Copper Cable - Twinaxial-K JUNIPER - QFX-QSFP-DAC-3M - 40 Gigabit...
40 Gigabit Ethernet Passive Direct Attach Copper Cable - Twinaxial-Kabel - QSFP+
vanaf 114,38 € *
Laatst bekeken