Sie haben Interesse an Service- und Wartungsverträgen oder günstigen Leasingangeboten? Wir beraten Sie gerne!
Juniper
Filters sluiten
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Geen resultaten gevonden voor de filter!
JUNIPER -  EX-PWR-320-AC -  Juniper Networks - Stromversorgung redundant / Hot-Plug  - Wechselstro JUNIPER - EX-PWR-320-AC - Juniper Networks -...
Juniper Networks - Stromversorgung redundant / Hot-Plug - Wechselstrom 110-240 V - 320 Watt
vanaf 83,50 € *
JUNIPER -  EX-PWR-600-AC -  EX 4200 & EX 3200 Pwr Supply 600W Netzteil JUNIPER - EX-PWR-600-AC - EX 4200 & EX 3200...
EX 4200 & EX 3200 Pwr Supply 600W Netzteil
vanaf 113,50 € *
JUNIPER -  EX-PWR3-930-AC -  930 W AC power supply with PoE+ capability (power cord needs to be or JUNIPER - EX-PWR3-930-AC - 930 W AC power...
930 W AC power supply with PoE+ capability (power cord needs to be ordered separately)
vanaf 493,95 € *
JUNIPER -  EX-RMK -  Juniper EX3200,4200,2200,4550,4300,3300 Rack Mount Kit JUNIPER - EX-RMK - Juniper...
Juniper EX3200,4200,2200,4550,4300,3300 Rack Mount Kit
vanaf 72,50 € *
JUNIPER -  EX-RMK2 -  Juniper EX3200/4200/4300 Rack Mount Kit JUNIPER - EX-RMK2 - Juniper EX3200/4200/4300...
Juniper EX3200/4200/4300 Rack Mount Kit
vanaf 71,40 € *
JUNIPER -  EX-RPS-PWR -  External Redundant power system(RPS)? for power supply redundancy; includ JUNIPER - EX-RPS-PWR - External Redundant...
External Redundant power system(RPS)? for power supply redundancy; includes one RPS cable and two power supply slot blank covers (power supply to be ordered separately)
vanaf 245,50 € *
JUNIPER -  EX-SFP-10GE-DAC-7M -  SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cabl JUNIPER - EX-SFP-10GE-DAC-7M - SFP+ 10...
SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 7m
vanaf 270,50 € *
JUNIPER -  EX-SFP-10GE-ER -  SFP+ 10GBase-ER 10 Gigabit Ethernet Optics, 1550nm for 40km transmiss JUNIPER - EX-SFP-10GE-ER - SFP+ 10GBase-ER 10...
SFP+ 10GBase-ER 10 Gigabit Ethernet Optics, 1550nm for 40km transmission on SMF
vanaf 8.427,50 € *
JUNIPER -  EX-SFP-10GE-LRM -  SFP+ 10 Gigabit Ethernet LRM Optics, 1310nm for 220m transmission on JUNIPER - EX-SFP-10GE-LRM - SFP+ 10 Gigabit...
SFP+ 10 Gigabit Ethernet LRM Optics, 1310nm for 220m transmission on MMF
vanaf 114,50 € *
JUNIPER -  EX-SFP-10GE-SR -  Juniper EX-Series,SRX650 SFP+ 10GBase-SR 10 G-bit E-net Optics,850nm JUNIPER - EX-SFP-10GE-SR - Juniper...
Juniper EX-Series,SRX650 SFP+ 10GBase-SR 10 G-bit E-net Optics,850nm f.up to 300m MMF PPC
vanaf 437,50 € *
JUNIPER -  EX-SFP-1GE-LX -  Juniper EX-Serie,SRX650/2xx/550 SFP 1000Base-LX G-bit E-net Optics,131 JUNIPER - EX-SFP-1GE-LX - Juniper...
Juniper EX-Serie,SRX650/2xx/550 SFP 1000Base-LX G-bit E-net Optics,1310nm f.10km SMF PPC
vanaf 48,50 € *
JUNIPER -  EX-SFP-1GE-SX -  SFP 1000Base-SX Gigabit Ethernet Optics, 850nm for upto 550m transmiss JUNIPER - EX-SFP-1GE-SX - SFP 1000Base-SX...
SFP 1000Base-SX Gigabit Ethernet Optics, 850nm for upto 550m transmission on MMF
vanaf 49,50 € *
1 van 13
Laatst bekeken