Sie haben Interesse an Service- und Wartungsverträgen oder günstigen Leasingangeboten? Wir beraten Sie gerne!
Transceiver & Cables
Transceiver & Cables meer lezen »
Venster sluiten
Transceiver & Cables
Filters sluiten
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Geen resultaten gevonden voor de filter!
Avaya -  AA1419048-E6 -  SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul - Transceiver - 1.000 Mbps - 1-Port - P Avaya - AA1419048-E6 - SFP...
SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul - Transceiver - 1.000 Mbps - 1-Port - Plug-In Modul
vanaf 39,50 € *
BROCADE -  57-0000089-01 -  57-0000089-01 BROCADE - 57-0000089-01 - 57-0000089-01
16GB SFP+ LONG RANGE
vanaf 94,89 € *
BROCADE -  57-1000117-01 -  8GB FC 850NM SWL SFP+ DCX GBIC BROCADE - 57-1000117-01 - 8GB FC 850NM SWL...
8GB FC 850NM SWL SFP+ DCX GBIC
vanaf 14,50 € *
BROCADE -  BROCADE 10GBPS -  Brocade 10 Gbps LC SFP + SR (850 nm) kompatibel BROCADE - BROCADE 10GBPS - Brocade 10 Gbps LC...
Brocade 10 Gbps LC SFP + SR (850 nm) kompatibel
0,00 € *
BROCADE -  E1MG-SX-OM -  E1MG-SX-OM BROCADE - E1MG-SX-OM - E1MG-SX-OM
1000BSX SFP MODULE MM LC OMC
vanaf 29,24 € *
Cisco -  CAB-SFP-50CM= -  Catalyst 3560 SFP Interconnect Cable, 50cm Cisco - CAB-SFP-50CM= - Catalyst 3560 SFP...
Catalyst 3560 SFP Interconnect Cable, 50cm
vanaf 369,50 € *
Cisco -  DS-SFP-FC4G-SW -  4 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC Cisco - DS-SFP-FC4G-SW - 4 Gbps Fibre...
4 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC
vanaf 27,50 € *
Cisco -  DS-SFP-FC4G-SW= -  4 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC, spare Cisco - DS-SFP-FC4G-SW= - 4 Gbps Fibre...
4 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC, spare
vanaf 13,50 € *
1 van 21
Laatst bekeken