Är du intresserad av servicekontrakt eller billiga leasingerbjudanden? Vi hjälper dig gärna!

Cisco - WS-X6416-GE-MT - Catalyst 6000 16-port Gig-Ethernet Mod., MT-RJ

  • 10102624-003
Artikel nr.: 10102624-003
på förfrågan

Leveranstid ca 5 dagar

Artikel nr.: 10102624-014
på förfrågan

Leveranstid 3 Arbetsdagar

  • 3 års garanti
  • Frakt samma dag via UPS
  • Personal Account Manager
  • Teknisk support och konfigurationer

Produktbeskrivning

Catalyst 6000 16-port Gig-Ethernet Mod., MT-RJ
mer
Compatibility Information
Designed For: Cisco Catalyst 6000
Expansion / Connectivity
Compatible Slots: 1 x Expansion Slot
Interfaces: 16 x Ethernet 1000 - MT-RJ multi-mode - female - 16
General
Device Type: Expansion module
Form Factor: Plug-in module
Interface (Bus) Type: Expansion Slot
Miscellaneous
Mounting Kit: Standard
Package Type: Retail
Networking
Cabling Type: Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-ZX, Ethernet 1000Base-LH
Compliant Standards: IEEE 802.3z
Connectivity Technology: Wired
Data Link Protocol: Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate: 1 Gbps
Ports: Gigabit Ethernet x 16
Senast betraktad