Är du intresserad av servicekontrakt eller billiga leasingerbjudanden? Vi hjälper dig gärna!

Cisco - PIX-1GE-66 - PIX 66-MHz Gigabit Ethernet int. card, Multimode (SX) SC

  • 10102583-014
Artikel nr.: 10102583-003
på förfrågan

Leveranstid ca 5 dagar

Artikel nr.: 10102583-014
675,98 SEK
inkl. moms plus leveranskostnader
nettopris:568,05 SEK
tillgängliga: 8

Leveransklar, leveranstid ca 1-3 arbetsdagar

Frågor om artikeln?
  • 3 års garanti
  • Frakt samma dag via UPS
  • Personal Account Manager
  • Teknisk support och konfigurationer

Produktbeskrivning

PIX 66-MHz Gigabit Ethernet int. card, Multimode (SX) SC
mer
Compatibility Information
Designed For: Cisco PIX 515E, 515E Restricted Bundle, 515E Unrestricted Bundle, 525, 525 Active/Standby Failover Bundle, 525 Restricted Bundle, 525 Unrestricted Bundle, 535, 535 Failover Bundle, 535 Restricted Bundle, 535 Unrestricted Bundle, 535 Unrestricted Three GE + Two FE Bundle, Firewall 520
Dimensions & Weight
Depth: 8.3 cm
Height: 16.3 cm
Weight: 80 g
Environmental Parameters
Humidity Range Operating: 0 - 70%
Max Operating Temperature: 55 °C
Min Operating Temperature: 0 °C
Expansion / Connectivity
Compatible Slots: 1 x PCI 64 / 66 MHz
Interfaces: 1 x 1000Base-SX - SC multi-mode - x 2
General
Device Type: Expansion module
Form Factor: Plug-in module
Interface (Bus) Type: PCI 64 / 66 MHz
Miscellaneous
Compliant Standards: TUV, BSMI, BCIQ, cUL, EN 60950, EN55022, IEC950, UL 1950, VCCI-II, VDE, EN55024, CISPR 22
Networking
Cabling Type: Ethernet 1000Base-SX
Compliant Standards: IEEE 802.2, IEEE 802.3z
Connectivity Technology: Wired
Data Link Protocol: Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate: 1 Gbps
Features: Full duplex capability
Ports: 1000Base-SX
Processor / Memory
Processor: 1 x 82543GC - Intel
RAM: 64 KB
Senast betraktad