Interesują Cię umowy serwisowe i konserwacyjne lub tanie oferty leasingu? Chętnie pomożemy!

Cisco - X2-10GB-LR= - 10GBASE-LR X2 Module

  • 10102817-014
Numer artykułu: 10102817-003
zapytaj o dostępność

Termin dostawy 3 Dni robocze

Numer artykułu: 10102817-014
239,63 zł
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Cena netto:201,37 zł
dostępny: 4

Wysyłka dzisiaj,
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych

Czy masz jakieś pytania dotyczące tego produktu?
  • 3 lata gwarancji
  • Dostawa tego samego dnia za pośrednictwem UPS
  • Osobisty Specjalista ds. kluczowych klientów
  • Wsparcie techniczne i konfiguracja

Opis produktu

10GBASE-LR X2 Module
węcej
Compatibility Information
Designed For: Cisco 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3C, 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3CXL ¦ Cisco Catalyst 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3750E-24PD, 3750E-24TD, 3750E-48PD, 3750E-48PD-F, 3750E-48TD, 4500 Series Supervisor Engine V-10GE, 4948 10 Gigabit Ethernet Switch ¦ Cisco ME 4924-10GE ¦ Cisco Supervisor Engine II-Plus-10GE
Dimensions & Weight
Depth: 9.1 cm
Height: 1.3 cm
Weight: 300 g
Width: 3.6 cm
Environmental Parameters
Max Operating Temperature: 70 °C
Min Operating Temperature: 0 °C
Expansion / Connectivity
Compatible Slots: 1 x X2
Interfaces: 1 x Ethernet 10GBase-LR - SC/PC single-mode x 2
General
Device Type: X2 transceiver module
Form Factor: Plug-in module
Miscellaneous
Compliant Standards: Laser Class 1, IEC 60825-1
Networking
Cabling Type: 10GBase-LR
Compliant Standards: IEEE 802.3ae
Connectivity Technology: Wired
Data Link Protocol: 10 GigE
Data Transfer Rate: 10 Gbps
Max Transfer Distance: 10 km
Optical Wave Length: 1310 nm
Wyświetlony