Interesują Cię umowy serwisowe i konserwacyjne lub tanie oferty leasingu? Chętnie pomożemy!

Cisco - GLC-SX-MM= - GE SFP, LC connector SX transceiver, diverse Hersteller

  • 10102767-014
Numer artykułu: 10102767-003
zapytaj o dostępność

Termin dostawy 3 Dni robocze

Numer artykułu: 10102767-014
117,78 zł
Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Cena netto:98,97 zł
dostępny: 10

Wysyłka dzisiaj,
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych

Czy masz jakieś pytania dotyczące tego produktu?
  • 3 lata gwarancji
  • Dostawa tego samego dnia za pośrednictwem UPS
  • Osobisty Specjalista ds. kluczowych klientów
  • Wsparcie techniczne i konfiguracja

Opis produktu

GE SFP, LC connector SX transceiver, diverse Hersteller
węcej
Wyświetlony