Interesują Cię umowy serwisowe i konserwacyjne lub tanie oferty leasingu? Chętnie pomożemy!

Cisco - SFP-OC3-IR1= - OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Intermediate Reach

  • 10103296-003
Numer artykułu: 10103296-003
zapytaj o dostępność

Czas realizacji zamówienia Ok. 5 dni roboczych

Numer artykułu: 10103296-014
zapytaj o dostępność

Czas realizacji zamówienia Ok. 5 dni roboczych

  • 3 lata gwarancji
  • Dostawa tego samego dnia za pośrednictwem UPS
  • Osobisty Specjalista ds. kluczowych klientów
  • Wsparcie techniczne i konfiguracja

Opis produktu

OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Intermediate Reach
węcej
Compatibility Information
Designed For: P/N: CISCO7304, CISCO7304-CH, CISCO7304-G100, CISCO7304-G100-CH
Expansion / Connectivity
Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
Interfaces: 1 x OC-3/STM-1 - LC x 2
General
Device Type: SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor: Plug-in module
Networking
Connectivity Technology: Wired
Line Rate: OC-3/STM-1
Max Transfer Distance: 15 km
Optical Wave Length: 1310 nm
Wyświetlony