Sie haben Interesse an Service- und Wartungsverträgen oder günstigen Leasingangeboten? Wir beraten Sie gerne!

Cisco - X2-10GB-SR= - 10GBASE-SR X2 Module

  • 10102818-014
Productnr.: 10102818-003
auf Anfrage

Leveringstijd ca. 5 dagen

Productnr.: 10102818-014
21,50 €
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Nettopreis: 18,53 €
Verfügbar: 8

Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen

Hebt u vragen bij het product?
  • 3 Jahre Garantie
  • schneller Versand
  • persönlicher Kundenberater
  • Konfiguration Ihrer Hardware

Produktbeschreibung

10GBASE-SR X2 Module
meer
Compatibility Information
Designed For: Cisco 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3C, 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3CXL ¦ Cisco Catalyst 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3750E-24PD, 3750E-24TD, 3750E-48PD, 3750E-48PD-F, 3750E-48TD, 4500 Series Supervisor Engine V-10GE, 4948 10 Gigabit Ethernet Switch ¦ Cisco ME 4924-10GE ¦ Cisco Supervisor Engine II-Plus-10GE
Dimensions & Weight
Depth: 9.1 cm
Height: 1.3 cm
Width: 3.6 cm
Environmental Parameters
Max Operating Temperature: 70 °C
Min Operating Temperature: 0 °C
Expansion / Connectivity
Compatible Slots: 1 x X2
Interfaces: 1 x Ethernet 10GBase-LR - SC/PC multi-mode x 2
General
Device Type: X2 transceiver module
Form Factor: Plug-in module
Networking
Cabling Type: 10GBase-SR
Compliant Standards: IEEE 802.3ae
Connectivity Technology: Wired
Data Link Protocol: 10 GigE
Data Transfer Rate: 10 Gbps
Max Transfer Distance: 300 m
Optical Wave Length: 850 nm
Cisco -  C9300-48U-E -  Cisco - C9300-48U-E -
vanaf 3.488,50 € *
Laatst bekeken