Sie haben Interesse an Service- und Wartungsverträgen oder günstigen Leasingangeboten? Wir beraten Sie gerne!

Cisco - MGBLH1 - Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

  • 10107077-014
Productnr.: 10107077-003
239,50 €
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Nettopreis: 206,47 €
Verfügbar: 1

Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen

Productnr.: 10107077-014
98,50 €
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Nettopreis: 84,91 €
Verfügbar: 50+

Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen

Hebt u vragen bij het product?
  • 3 Jahre Garantie
  • schneller Versand
  • persönlicher Kundenberater
  • Konfiguration Ihrer Hardware

Produktbeschreibung

Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
meer
Compatibility Information
Designed For: Cisco 250 Series SG250X-48P ¦ Cisco Small Business SF 100-16, SF 100-24, SF 100D-05, SF 100D-08, SF 100D-08P, SF 100D-16, SF 100D-16 V2, SF 100D-16P, SF 102-24, SF110-16, SF110-24, SF110D-05, SF110D-08, SF110D-08HP, SF110D-16, SF110D-16HP, SF112-24, SF300-08, SF300-24, SF300-24MP, SF300-24P, SF300-24PP, SF300-48, SF300-48P, SF300-48PP, SF302-08, SF302-08MP, SF302-08MPP, SF302-08P, SF302-08PP, SF350-08, SF350-24, SF350-24MP, SF350-24P, SF350-48, SF350-48MP, SF350-48P, SF352-08, SF352-08MP, SF352-08P, SF352-08P-K9, SF500-24, SF500-24MP, SF500-24P, SF500-48, SF500-48MP, SF500-48P, SG 100-16, SG 100-24, SG 100D-05, SG 100D-08, SG 100D-08P, SG 102-24, SG110-16, SG110-16HP, SG110-24, SG110-24HP, SG110D-05, SG110D-08, SG110D-08HP, SG112-24, SG250-08, SG250-08HP, SG250-10P, SG250-18, SG250X-24, SG250X-24P, SG250X-48, SG250X-48P, SG300-10, SG300-10MP, SG300-10MPP, SG300-10P, SG300-10PP, SG300-10SFP, SG300-20, SG300-24PP, SG300-28, SG300-28MP, SG300-28P, SG300-28PP, SG300-28SFP, SG300-52, SG300-52MP, SG300-52P, SG350-10, SG350-10MP, SG350-10P, SG350-10SFP, SG350-20, SG350-28, SG350-28MP, SG350-28P, SG350-28SFP, SG350-52, SG350-52MP, SG350-52P, SG350-8PD, SG350X-12PMV, SG350X-24, SG350X-24MP, SG350X-24P, SG350X-24PD, SG350X-24PV, SG350X-48, SG350X-48MP, SG350X-48P, SG350X-48PV, SG350X-8PMD, SG350XG-24F, SG350XG-24T, SG350XG-2F10, SG350XG-48, SG350XG-48T, SG355-10P, SG500-28, SG500-28MPP, SG500-28P, SG500-52, SG500-52MP, SG500-52P, SG500X-24, SG500X-24MPP, SG500X-24P, SG500X-48, SG500X-48MP, SG500X-48P, SG500XG-8F8T
Expansion / Connectivity
Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-LH - LC x 2
General
Device Type: SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor: Plug-in module
Networking
Cabling Type: 1000Base-LH
Connectivity Technology: Wired
Data Link Protocol: GigE
Data Transfer Rate: 1 Gbps
Max Transfer Distance: 40 km
Optical Wave Length: 1310 nm
Laatst bekeken