Sie haben Interesse an Service- und Wartungsverträgen oder günstigen Leasingangeboten? Wir beraten Sie gerne!

Cisco - GLC-SX-MM= - GE SFP, LC connector SX transceiver, diverse Hersteller

  • 10102767-014
Productnr.: 10102767-003
auf Anfrage

Leveringstijd ca. 5 dagen

Productnr.: 10102767-014
26,50 €
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Nettopreis: 22,84 €
Verfügbar: 15

Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen

Hebt u vragen bij het product?
  • 3 Jahre Garantie
  • schneller Versand
  • persönlicher Kundenberater
  • Konfiguration Ihrer Hardware

Produktbeschreibung

GE SFP, LC connector SX transceiver, diverse Hersteller
meer
Cisco -  GLC-LH-SM -  Cisco - GLC-LH-SM -
vanaf 31,50 € *
Cisco -  WS-C2960XR-48TS-I -  Catalyst 2960-XR 48 GigE, 4 x 1G SFP+, IP Lite Cisco - WS-C2960XR-48TS-I - Catalyst 2960-XR...
vanaf 640,50 € * 7.295,00 € *
Cisco -  PWR-C1-1100WAC= -  1100W AC Config 1 Power Supply Cisco - PWR-C1-1100WAC= - 1100W AC Config 1...
vanaf 180,50 € * 1.500,00 € *
Cisco -  WS-C3750X-48P-E -  Catalyst 3750X 48 Port PoE IP Services Cisco - WS-C3750X-48P-E - Catalyst 3750X 48...
vanaf 597,50 € * 24.200,00 € *
Laatst bekeken