Sie haben Interesse an Service- und Wartungsverträgen oder günstigen Leasingangeboten? Wir beraten Sie gerne!

PC HARDW - 115802 - helos LWL Patchkabel 9/125?m OS2 LC/SC 5,0m; SC Duplex Stecker/ LC Duplex St

PC HARDW - 115802 - helos LWL Patchkabel 9/125?m OS2 LC/SC 5,0m; SC Duplex Stecker/ LC Duplex St
  • 10111185-003
Productnr.: 10111185-003
auf Anfrage

Leveringstijd ca. 5 dagen

Productnr.: 10111185-014
auf Anfrage

Leveringstijd ca. 5 dagen

Verwittig mij wanneer het product leverbaar is.

  • 3 Jahre Garantie
  • schneller Versand
  • persönlicher Kundenberater
  • Konfiguration Ihrer Hardware

Produktbeschreibung

helos LWL Patchkabel 9/125?m OS2 LC/SC 5,0m; SC Duplex Stecker/ LC Duplex Stecker
meer
Laatst bekeken