Sie haben Interesse an Service- und Wartungsverträgen oder günstigen Leasingangeboten? Wir beraten Sie gerne!

Cisco - R-WS-G5484 - 1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)

Cisco - R-WS-G5484 - 1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
  • 10102568-014
Productnr.: 10102568-003
auf Anfrage

Leveringstijd ca. 5 dagen

Productnr.: 10102568-014
auf Anfrage

Leveringstijd ca. 5 dagen

Verwittig mij wanneer het product leverbaar is.

  • 3 Jahre Garantie
  • schneller Versand
  • persönlicher Kundenberater
  • Konfiguration Ihrer Hardware

Produktbeschreibung

1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
meer
Laatst bekeken