Otkrijte naše usluge pametnog održavanja i mogućnosti IT leasinga!

Cisco - XENPAK-10GB-LR - 10GBASE-LR XENPAK Module

  • 10102412-014
Br. artikla: 10102412-003
Na zahtjev

Vrijeme isporuke 3 Radni dani

Br. artikla: 10102412-014
222,27 kn
uključujući PDV dodajući troškove dostave
Netto cijena:186,78 kn
Dostupno: 50+

Odmah isporučivo, vrijeme dostave oko 1-3 radna dana

Pitanja o artiklu?
  • 3 godine jamstva
  • Pošiljka istog dana putem UPS-a
  • Personalni account amanger
  • Tehnička podrška i konfiguracija

Produktbeschreibung

10GBASE-LR XENPAK Module
više
Compatibility Information
Designed For: P/N: 4-10GE, 4-10GE=, WS-SUP32-10GE-3B, WS-SUP32-10GE-3B=, WS-SUP32-10GE-3B-RF, WS-X6704-10GE, WS-X6704-10GE=, WS-X6704-10GE-RF
Dimensions & Weight
Depth: 12.1 cm
Height: 1.8 cm
Width: 3.6 cm
Environmental Parameters
Max Operating Temperature: 40 °C
Min Operating Temperature: 0 °C
Expansion / Connectivity
Compatible Slots: 1 x XENPAK
Interfaces: 1 x Ethernet 10GBase-LR - SC single-mode x 2
General
Device Type: XENPAK transceiver module
Form Factor: Plug-in module
Networking
Cabling Type: 10GBase-LR
Compliant Standards: IEEE 802.3ae
Connectivity Technology: Wired
Data Link Protocol: 10 GigE
Data Transfer Rate: 10 Gbps
Max Transfer Distance: 10 km
Optical Wave Length: 1310 nm
Zadnje viđeno