Otkrijte naše usluge pametnog održavanja i mogućnosti IT leasinga!

Cisco - GLC-SX-MM= - GE SFP, LC connector SX transceiver, diverse Hersteller

  • 10102767-014
Br. artikla: 10102767-003
Na zahtjev

Vrijeme isporuke 3 Radni dani

Br. artikla: 10102767-014
191,80 kn
uključujući PDV dodajući troškove dostave
Netto cijena:161,18 kn
Dostupno: 5

Odmah isporučivo, vrijeme dostave oko 1-3 radna dana

Pitanja o artiklu?
  • 3 godine jamstva
  • Pošiljka istog dana putem UPS-a
  • Personalni account amanger
  • Tehnička podrška i konfiguracija

Produktbeschreibung

GE SFP, LC connector SX transceiver, diverse Hersteller
više