Sie haben Interesse an Service- und Wartungsverträgen oder günstigen Leasingangeboten? Wir beraten Sie gerne!

Cisco - GLC-SX-MM= - GE SFP, LC connector SX transceiver, diverse Hersteller

  • 10102767-014
Ordrenummer: 10102767-003
auf Anfrage

Leveringstid 3 Hverdage

Ordrenummer: 10102767-014
189,62 dkr.
Priser inkl. momseksl. fragt
Nettopreis: 159,34 dkr.
Verfügbar: 10

Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage

Har du spørgsmål angående dette produkt?
  • 3 Jahre Garantie
  • schneller Versand
  • persönlicher Kundenberater
  • Konfiguration Ihrer Hardware

Produktbeschreibung

GE SFP, LC connector SX transceiver, diverse Hersteller
mere
Set