Sie haben Interesse an Service- und Wartungsverträgen oder günstigen Leasingangeboten? Wir beraten Sie gerne!

Cisco - WS-G5484= - 1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)

  • 10102441-014
Ordrenummer: 10102441-003
auf Anfrage

Levering tid ca. 5 arbejdsdage

Ordrenummer: 10102441-014
122,69 dkr.
Priser inkl. momseksl. fragt
Nettopreis: 103,10 dkr.
Verfügbar: 33

Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage

Har du spørgsmål angående dette produkt?
  • 3 Jahre Garantie
  • schneller Versand
  • persönlicher Kundenberater
  • Konfiguration Ihrer Hardware

Produktbeschreibung

1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
mere
Set