Sie haben Interesse an Service- und Wartungsverträgen oder günstigen Leasingangeboten? Wir beraten Sie gerne!

KABEL - LWL DX-9/125-LC/SC-1M - Patchkabel LWL DX-9/125-LC/SC-1m

  • 10107021-003
Ordrenummer: 10107021-003
0,00 dkr.
Priser inkl. momseksl. fragt
Nettopreis: 0,00 dkr.
Verfügbar: 10

Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage

Ordrenummer: 10107021-014
auf Anfrage

Levering tid ca. 5 arbejdsdage

Har du spørgsmål angående dette produkt?
  • 3 Jahre Garantie
  • schneller Versand
  • persönlicher Kundenberater
  • Konfiguration Ihrer Hardware

Produktbeschreibung

Patchkabel LWL DX-9/125-LC/SC-1m
mere
Set