Sie haben Interesse an Service- und Wartungsverträgen oder günstigen Leasingangeboten? Wir beraten Sie gerne!

Cisco - WS-X5201R - 100BaseFX Backbone Switching (FEC, 802.1Q/ISL, SC, 12 port)

  • 10102715-014
Ordrenummer: 10102715-003
auf Anfrage

Levering tid ca. 5 arbejdsdage

Ordrenummer: 10102715-014
583,90 dkr.
Priser inkl. momseksl. fragt
Nettopreis: 490,67 dkr.
Verfügbar: 1

Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage

Har du spørgsmål angående dette produkt?
  • 3 Jahre Garantie
  • schneller Versand
  • persönlicher Kundenberater
  • Konfiguration Ihrer Hardware

Produktbeschreibung

100BaseFX Backbone Switching (FEC, 802.1Q/ISL, SC, 12 port)
mere
Dimensions & Weight
Depth: 40.6 cm
Height: 3 cm
Width: 35.6 cm
Environmental Parameters
Max Operating Temperature: 40 °C
Min Operating Temperature: 0 °C
Expansion / Connectivity
Interfaces: 12 x 100Base-FX - SC multi-mode
General
Compatible Slots: 1 x Expansion Slot
Compliant Standards: IEEE 802.3u, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q
Device Type: Switch - 12 ports - Managed
Enclosure Type: Plug-in module
Features: Switching
Max Range Open Space: 2 km
Ports: 12 x 100Base-FX
RAM: 3 MB
Remote Management Protocol: RMON
Status Indicators: Port status, link/activity
Subtype: Fast Ethernet
Miscellaneous
Mounting Kit: Standard
Set